Iš krosnies – į biurą

Šviežiai kepta motyvacija

Mes žinome, kad ne visada turite laiko mus aplankyti, todėl nuo šiol pristatome šviežius, kepinius tiesiai į biurą. Kavos gėrimas su kolegomis yra svarbus ritualas prieš  iššūkių kupiną dieną, o gardūs užkandžiai padarys Jūsų komandą neįveikiamą. Ne viena įmonė jau įsitikino,  kad lepindama  darbuotojus mūsų kepiniais ne išlaidauja, o investuoja.

Mes keliamės anksčiau už Jus

Kol miestas dar sapnuoja devintą sapną, mūsų kepėjai jau ruošia  šviežią tešlą naudodami tik itin kokybiškus, natūralius produktus ir gerą nuotaiką. Taip mūsų kepyklėlėje gimsta iš koto verčiantys skanėstai, kurie bet kurį biurą gali pasiekti dar prieš darbo pradžią. Žmonės kalba, kad geresnio starto šauniai darbo dienai negali būti, nes kai kabinete pasklinda ką tik krosnyje užgimusių bandelių aromatas  visi tampa linksmi, draugiški ir darbingi. O kaip kitaip – gera atmosfera suartina, maloniai nuteikia veiklai ir paverčia Jūsų įmonę svajonių darbo vieta.

Susisiekite su mumis

ir šviežūs skanėstai, kas rytą, lauks Jūsų tiesiog biure.

Atsiliepimai

  • Penktadienio rytų jau seniai nebeįsivaizduojame be šviežių bandelių kvapo biuro koridoriuose. Visuomet laiku atkeliaujantys, visada švieži ir dar karšti skanėstai suburia prie bendro pusryčių stalo visą Baltic Amadeus komandą ir įkvepia sėkmingai savaitės darbų pabaigai.

    — Baltic Amadeus kolektyvas
  • Visada šviežia, laiku ir laaabai skanu 🙂 Džiaugiamės, kad kepyklėlė kiekvieną penktadienį mus nustebina vis kitais gardumynais, o ir darbai geriau sekasi, kuomet pilvas netuščias. Tikrai rekomenduojam 🙂 Sėkmės Jums!

    — Itero kolektyvas